مجتمع آموزشی اندیشه فکور - دارنده گواهی ISO 9001 سه شنبه 24 فروردين 1400, 13 آوریل(4) 2021, 17:39
آلبوم تصاویر
فعالیت ها 1399
اردوهای علمی و تفریحی
گواهی ایزو
مشاوره مهندس شروین مسیح
امتحانات دی ماه 98
همایش دانشگاه بهشتی
قبولی ها اندیشه فکور
گزارشات تصویری
بازگشایی مدرسه
جشن مهراسپند
طراحی سایت مدرسه و طراحی سایت مدارس و ایجاد وب سایت پویا دبستان و راهنمایی و دبیرستان طراحی سایت مدرسه و مدارس در این سایت بهترن امکانات برای اطلاع رسانی سریع و آسان به دانش آموزان و والدین قرار داد شده است . این سامانه در جهت ایجاد یک وب سایت جامع و کامل برای مدارس بصورت کاملا آن لاین فراهم شده است
قرنی نو - اندیشه ای نو - اندیشه فکور
آغاز قرن 1400 را به خانواده ایران تبریک میگوییم 

دبیرستا ن هوشمند 
و
مدرسه تصویری اندیشه فکور
1400/1/15
کنکور سراسری
نتایج کنکور سراسری اعلام شد .

رتبه های 
76 
 ۸۵۲ ، ۱۸۰۹،
تا کنون 
 را به دانش اموزان فکوری تبریک میگوییم . 
1399/6/30
چرا در مدارس غیردولتی ثبت نام کنیم

به گزارش نیوز، بر اساس نتایج نظرسنجی از 6500 معلم مشخص شد، بیش از نیمی از دانش‌آموزان مدارس غیردولتی در مقطع ابتدایی (51 درصد) و متوسطه اول (57 درصد) روزانه در دوران خانه‌نشینی در کلاس‌های آنلاین شرکت می‌کنند و این میزان دو برابر تعداد دانش‌آموزان مدارس دولتی (مدارس ابتدایی دولتی 19 درصد و متوسطه اول 22 درصد ) است.

با شروع خانه‌نشینی یک‌سوم از دانش آموزان در کلاس‌های آنلاین شرکت می‌کنند.

طی ش این نظر سنجی متوجه آن میشوی که بیشتر دانش مدارس دولتی در سر تا سر کشور به دلایل گوناگون ازجمله سرعت اینترنت و قوی نبودن سرور ها با بر قراری ارتباط با معلیمین به صورت آنلاین مشکل دارند. به دلیل جمعیت بالای دانش آموزان در مدارس دولتی جمعیت دانش آموزان در کلاس های آنلاین مدارس دولتی نیز بالا تر از مدارس غیردولتی  است در نتیجه برقراری ارتبات نیز سخت تر و زمان بر تر است.
دیگر دلیلی که میتوان برای ثبت نام در مدارس غیردولتی گفت بودجه این مدارس است،
بودجه مدارس غیردولتی برای برگزاری کلاس های آنلاین بیشتر  از مدارس دولتی است و کیفیت بالا تری برخوردار هستند.
مدارس دولتی به موظف هستند تا از معلمین استخدام رسمی اداره آموزش و پروش استفاده کنند ولی مدارس غیر دولتی میتوانند از معلیمن برتر برای آموزش آنلاین بهره بگیرند
بطور خلاصه میتوان از فواید ثبت نام در مدارس غیردولتی به نکات زیر اشاره کرد
1.کمتر بودن جمعیت کلاس ها و در نتیجه نداشتن مشکل با سرور های اینترنتی
2.بهره مندی از معلمان بنام و برتر سر تا سر کشور
3.داشتن امکانات بهتر تدریس در مدارس غیردولتی 
(منبع نظر سنجی سایت ایسنا)

1399/6/8
آمار قبولی‌های کنکور ارشد ۹۹

خبرگزاری فارس: فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99، جزئیات پذیرش دانشجو با کنکور امسال را تشریح کرد.

وی گفت: در آزمون کارشناسی ارشد سال 99 تعداد 146 هزار و 522 نفر پذیرفته شدند که از این تعداد 80 هزار و 250 نفر مرد و 66 هزار و 272 نفر زن بوده اند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: از این تعداد 9 هزار و 497 نفر در دوره پردیس خودگردان هزار و 941 نفر پیام نور مجازی 9 هزار و 924 نفر دوره پیام نور 48 هزار و 869 نفر در دوره روزانه 3 هزار و 504 نفر دوره غیرانتفاعی مجازی 49 هزار و 551 نفر دوره غیرانتفاعی 9 هزار و 407 نفر نفر مجازی و 138 هزار و 5 نفر نوبت دوم پذیرفته شدند.

زرین آمیزی تصریح کرد: مجموع پذیرفته شدگان دانشگاه آزاد اسلامی 104 هزار و 402 نفر بوده است که 43 هزار و 599 نفر آنها قبولی مشترک با سازمان سنجش بوده است.

1399/8/5
خاکسپاری استاد شجریان
خبرگزاری ایسنا: پیکر محمدرضا شجریان هجده روز بعد از سالروز تولدش، امروز در خاک مشهد آرام گرفت؛ کسی چه می‌داند؟ شاید زمانی که هر یک از حاضران در مراسم تدفین، پشت میکروفن می‌رفتند تا در سخنانی غم از دست دادن خسروی آواز ایران را با دیگران شریک شوند، او هم در گوشه‌ای در کنار اخوان ثالث نشسته بود و با لبخندی محو به حرفها و البته پیشنهادهای مطرح شده، گوش می‌داد.
 
پیشنهاد‌هایی که بعد از درگذشت شجریان مطرح شد
 
 شهر توس و آرامگاه فردوسی صبح روز شنبه (۱۹ مهرماه) میزبان پیکر محمدرضا شجریان و بدرقه کنندگانش بود. دوستداران او در فضای باز آرامگاه فردوسی و خانواده و دوستانش در فضای داخلی آرامگاه به سوگ نشسته بودند.
 
این، فرصتِ آخر برای خداحافظی بود. طبق روال معمول مراسم‌ تشییع و تدفین، نزدیکان و برخی از مسئولان پشت میکروفن رفتند تا هم از غم از دست دادن استاد آواز ایران سخن بگویند و هم از این فرصت برای طرح گله‌ها و پیشنهادهایشان استفاده کنند.
 
در این مراسم پیشنهاد نام گذاری روزی به اسم محمدرضا شجریان و ساخت تندیسی از او برای جشنواره های موسیقی و کتاب از سوی برخی هنرمندان مطرح شد.
1399/7/19
12345678910...
ورود به سایت
نام کاربری :
رمز ورود :
 
برنامه هفتگی کلاس ها
متولدین ماه
زینب سبزي عزیز ،
تاریخ تولد :1380/1/30
طراحی سایت مدرسه و سایت مدارس ، توسط مدرسه رایان